V dnešní době je zcela běžné, že v rodinách je víc jak jedno auto. Lidé pracují na jiné směny, autobusy či vlaky nejezdí tak často aby spoje mohli lidé plně využívat, a tak je logické že každý musí mít svoje auto. Jakmile se vám ale auto pokazí, ne vždycky si jej můžete půjčit od někoho z rodiny nebo od přátel. V takovém případě je nejlepším řešením najít si autopůjčovnu. Pokud hledáte někoho kdo vám půjčí auto v Praze nebo okolí, je pro vás naše autopůjčovna v Praze skvělou volbou. Jaká auta pro vás máme v záloze?

rozbité auto

Protože většina lidí shání osobní auto, můžete si u nás vybrat hned z několika aut. Máme v nabídce nejen sedany a hatchbacky, ale i provedení kombi. Velmi oblíbená je například Fabia, která je spolehlivá a i přes provedení kombi vám nabídne kompaktní rozměry. Půjčit si auto je jednoduché, budete potřebovat jenom dva doklady totožnosti a vratnou zálohu. Auto vám můžeme přistavit kam budete potřebovat a nebo si pro něj můžete přijít k nám. Záleží na tom co vám bude víc vyhovovat.

Je lepší si půjčit auto v autopůjčovně, protože máte hned k dispozici auto, které je pravidelně servisované, má platnou STK, plnou nádrž a samozřejmě dálniční známku. Nemusíte si dělat starosti s ničím co se týká údržby auta a nemusíte ani jet rovnou na benzínku, protože můžete nasednout a jet kamkoliv potřebujete. Auto můžete mít na den, týden nebo třeba na měsíc. Jen je potřeba abyste mysleli na to, kdy máte auto vrátit. Auto se vrací s plnou nádrží aby bylo připraveno pro dalšího zákazníka.

auto audi

Naše auta mohou pomoct i vám
Každý občas potřebuje náhradní auto, ale mít doma dvě se kvůli tomu příliš nevyplatí. Je drahý servis i benzín, a z tohoto důvodu se vám daleko více vyplatí půjčit si auto až tehdy, jakmile ho potřebujete. U nás máte velký výběr aut a zaručujeme vám solidní jednání. Na naše auta se můžete spolehnout.