Pokud chcete pořádat nějakou událost, jako je oslava narozenin, narození miminka, svatba, zahradní slavnost nebo business event ve venkovním prostředí, je dobré si promyslet veškeré možné alternativy. Do venkovní události Vám může nepříjemně zasáhnout aktuální předpověď počasí. Počasí je proměnlivé, obzvláště v letních měsících nevyzpytatelné, a člověk je prozatím nedokáže ovlivnit. Z krásné, do posledního puntíku naplánované, venkovní události může být z čista jasna faux pas, o kterém se bude ještě dlouho mluvit. Je dobré mít připravenou tzv. mokrou variantu a topickou variantu. V případě, že nemáte možnosti přesunout hosty do vnitřních prostor, mohou pro Vás být řešením venkovní párty stany.

párty stan

Půjčovna párty stanů Partystany AZ, s.r.o. disponuje širokou nabídkou různých druhů stanů, od malých tzv. nůžkových stanů, které jsou vhodné pro menší prostory a menší počet lidí až po velké – velkokapacitní, které pojmou větší množství lidí. Stany Vám firma odborně nainstaluje a po skončení akce provede i demontáž, kterou máte zahrnutou již v cenové nabídce.

Stany jsou vyrobeny z pevné slitiny hliníků a plachtovina je oboustranně lakovaná a zajišťuje tak reprezentativní vzhled vhodný například i na svatby. Půjčovna dále zajišťuje i vybavení stanů v podobně baldachýnových dekorací, které vzhled stanu dostanou úplně na jinou úroveň. Zároveň Vám v případě zájmu mohou zapůjčit i nábytek, který využijete k usazení hostů. Jsou to především stoly, židle, lavice a podobně. Velkou vychytávkou, která se vyplatí obzvláště při nerovném nebo travnatém terénu, je dřevěná podlaha, která zajistí příjemný komfort pro hosty a jejich pohyb.

svatební hostina

Stany jsou ideální i ve velmi horkém počasí, kdy Vám zajistí ochranu před sluncem a poskytnou Vám příjemný stín. Dle druhu stanu můžete zajistit i proudění vzduchu otevřením bočních stran, proto se nemusíte bát konání akce, i když je předpověď počasí tropická.