Myslíte si, že každé dítě by chtělo mít na zahradě také nějaké věci, kterými by se zabavilo? Pokud ano, tak máte pravdu. Protože já sama si vzpomínám, jak jsem měla dítě, které si později přálo mít na zahradě také nějaké hřiště nebo pískoviště. Tohle začalo chtít, když začalo moje dítě chodit do školky, kde toho opravdu hodně měli. Měla jsem malého syna, který ve třech a půl letech začal už chodit do školky. Protože jsem už musela jít do práce, takže synovi nic jiného nezbylo, než aby chodil do školy. Potom jsem si řekla, že vlastně by nebylo od věci, abych také synovi pořídila nějaké menší hřiště, když ho u nás chceme mít na zahradě.

Máte houpačky?

Protože vím, že je lepší mít to, aby se děti zabavily samy na zahradě, aby byly na čerstvém vzduchu, než aby potom jenom seděly doma na mobilním telefonu anebo na počítači. A co vy si o tom myslíte? Myslíte si, že houpačky pro dětská hřiště se hodí? To podle mého názoru ano. Protože houpačky se na dětská hřiště hodí více, protože právě houpačky jsou takové populární a děti houpačky milují. Já si asi opravdu nedokážu představit nějaké dětské hřiště, kde by nebyly houpačky anebo také klouzačky. Musím uznat, že syna právě pobyt venku opravdu hodně baví. My také máme vlastně takové veliké štěstí, protože máme sousedy, kteří mají také děti ve stejném věku, jako je můj syn.

Houpačky jsou prima.

Takže můj syn má dva kamarády, se kterými si opravdu každý den hraje. S dětmi chodí také do školky, kde si moc rozumí a hezky si spolu hrají. Pokud i vy byste měli zájem o nějaké houpačky na dětská hřiště, tak vůbec neváhejte. Mnoho lidí si myslí, že je to zbytečné. Kolikrát slýchám také lidi, jak říkají, že žádné houpačky na dětská hřiště pořizovat nebudou, a to z toho důvodu, že vlastně můžou jít také na veřejné městské hřiště. Tohle je sice pravda, ale já vám řeknu, že prostě když třeba potom děláte nějakou oslavu u vás na zahradě, tak je opravdu nejlepší, když máte také nějakou zábavu pro děti. Protože dospělí budou třeba grilovat nebo si povídat, tak pro děti by zase bylo nejlepší, kdyby měly houpačky na dětském hřiště nebo třeba také pískoviště. Také doporučuji na hřiště pro děti pořídit nějaké dva míče anebo také pálky.