Chystáte se prodávat na Internetu pokojové rostliny? Jste dobří v prodeji obuvi, nabízíte profesionální výkopové práce, jste nově založenou stěhovací firmou anebo máte k dispozici pneuservis? Ať už děláte cokoli, potřebujete dát lidem nejen ve vašem regionu na vědomí, že existujete, a že jim nabízíte něco, po čem by mohli sáhnout, a co by jim obohatilo život. Všimněte si, jak se lidský život rozvíjí poměrně svižným tempem do mnoha odvětví, a čím rozvětvenější je, tím obtížnější je provádět propagační činnost. Musíte se doslova prodrat informačním boomem moderní doby a zakotvit tam, odkud na vás bude vidět, a kde budete také mít potřebné zázemí.

tvorba webu

Jak důležité je SEO

Tvorba webových stránek ve Zlíně Imperial Media je prvotním impulsem, jak rozjet ve virtuálním světě Internetu svou podnikatelskou činnost. Ve skutečnosti je to ale jen odrazový můstek k dalšímu stupínku, který se nazývá poněkud vznešeně a zároveň mysticky – SEO. Je to součinnost některých zdrojů na webu s internetovými vyhledávači, jejichž cílem je posunout vás co nejvíce do popředí, abyste byli pro zákazníky doslova otevřenou knihou. Ti si v obsahu vašich stránek mohou ihned začít listovat, a pak už jen záleží na tom, co jim nabízíte, a jak jsou vaše stránky věcně i graficky zpracovány.

sociální sítě

Produktové foto

V předchozím odstavci jsme naznačili grafické zpracování, jehož součástí jsou i produktové fotografie. Kupříkladu nabízíte-li dámskou sportovní, vycházkovou a společenskou obuv, bude více než důležité mít v e-shopu takový popis zboží, z něhož bude zřejmé úplně vše, a nebude nutné kvůli tomu odcházet na jiný web, kde jsou fotky vybraného modelu bot lepší, což také může vést ke ztrátě zájmu o váš e-shop ze strany klienta. Proto se vyplatí oslovit v tomto směru profesionály, kteří (například) budou pořizovat fotky bot i v detailech podrážky, šněrování, stélky atp., a to ve vysokém rozlišení, aby to vypadalo tak, jako když máte skutečný model obuvi přímo v ruce a prohlížíte si jej ze všech stran.