Sledovali jste někdy zaoceánské plavidlo, plně naložené plechovými kontejnery, plnými různým zbožím? Pak jste si možná povšimli, kolik se jich vejde na sebe, aniž by se loď potopila a kymácela ve vlnách. Nosnost těchto ocelových boxů je obdivuhodná a přepravuje se v nich náklad tisíce kilometrů daleko, i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Kontejner musí zvládnout bezpečně přepravit cokoli i za deště, sněžení, silnějšího větru a v prostředí s vířící se slanou mořskou vodou.

přeprava kontejnerů po moři

Se stejnými či podobnými kontejnery se můžete setkat i na souši, například na vlakových překladištích, a možná, že právě z jednoho takového plechového úložiště putovaly do obchodu vaše dámské páskové letní sandály, které vám váš přítel objednal k narozeninám.

Plechový kontejner je úložiště předmětů a můžete si jej nechat přistavit třeba i na vaši zahradu, jestliže využijete pronájmu skladu z Prahy https://www.otpsklady.cz/. A k čemu vám taková velká krabice na zahradě poslouží?

Stěhování a vyklízení – stěhujete se do zakoupeného domu, v němž jeho majitel ponechal většinu vybavení s tím, že si to sami proberete, a co si neponecháte, vyhodíte? Někdy tu mohou být předměty užitné hodnoty, co se vám hodí, jako jsou například svítidla, starožitný nábytek, některé kusové koberce, oblečení, hračky, sportovní potřeby apod. Kontejner poslouží jako ideální „probírací“ místnost a dočasné úložiště a můžete jej mít na zahradě položený, jak dlouho uznáte za vhodné, třeba celý měsíc nebo i déle.

kontejnery na lodi

Rekonstrukce – rekonstrukce objektů většího rozsahu vyžadují vystěhovat vnitřní vybavení někam ven, ale kam, když nemáte nikde dostatek místa? Kontejner je pro tyto účely skvělý parťák. Jeho vrata se dají uzamknout, takže tu lze uložit i cenné předměty s tím, že pokud by se přece jen chtěl někdo dostat dovnitř, lomcování ocelovým plechem je poměrně hlasité, a zřejmě pokus o vloupání nepřeslechnete, případně umístíte do jeho interiéru poplašné akustické zařízení.