Proto jste se rozhodli své finanční prostředky ochránit před inflací. Vybrali jste si variantu, že pro začátek si koupíte krásný a velký pozemek. A na něm si zatím po jeho oplocení postavíte zahradní chatku. To bude pro začátek stačit. A potom přijde další fáze vašich rodinných plánů a to postavit si na svém pozemku nový rodinný dům. Není nad vlastní bydlení, zateplíte si své bydlení podle těch nejlepších recenzí, zavede si různá topidla. Ano, to je důležité, ceny energií jsou jak na houpačce, takže si ve svém novém domově zařídíte nejen topidla na plyn, ale také na elektřinu a samozřejmě na tuhá paliva.

stihnu tu hypotéku

Ale to je ještě dlouhá cesta k vašemu vysněnému vlastnímu obydlí. Nyní potřebujete splnit první úkol a to že si pro začátek koupíte krásný a velký pozemek. A to je potřeba peněz. Kde je vzít? Již víte, že v bance by to trvalo velmi dlouho, a nejen to, také vše důkladně kontrolují, zjišťují, zda jste neměli nějaký záznam v registrech, zjišťují, zda máte dostatečný rodinný příjem. Takže co bude nejlepší udělat, pěkné místa na zahradu a stavby jsou již dávno hledané. No, tady je řešením požádat nebankovní společnost o pomoc, kterou je hypotéka na pozemek.

peníze na pozemek

Tam by to mělo být bez nějakých větších problémů. Jednání zde jde rychle a snadno, také tolerance záznamů v registrech i otázka zda máte dostatečný rodinný příjem, je možná. A navíc služby nebankovní společnosti nejsou určené jen pro vás jako spotřebitele, ale také pro podnikatele. Ti přece pro fungování své firmy také potřebují finanční prostředky. Třeba na nákupy materiálů, firemních vozidel apod. Takže vy již nemusíte váhat, řešení již máte, požádáte nebankovní společnost o pomoc, tedy o hypotéku na pozemek, a vaše smělé plány se mohou plnit. Jsou sice opravdu smělé, ale velmi dobře zaměřené na budoucnost vaší rodiny a také na vyhnutí se inflaci.