Jak na vás působí v obličeji krásná dívka, když má na sobě tenisky, byť je oblečena do minisukně? Někdo ji bude vnímat podobně, jako školačku, někomu bude připomínat víkendovou procházku v parku, jiný muž si možná vybaví sběr hub v lesním průseku, kde se s podobnou houbařkou setkal. Tenisky jsou velmi pohodlný typ obuvi a jsou jistě vhodné pro mnoho aktivit, počínaje ležérní chůzí v nákupním centru a konče hraním volejbalu. Chcete-li však poodhalit více z ženské tělesné krásy, musíte se z tenisek vyzout a obout něco jiného, Třeba takové burlesky.

dívka v burleskách

Burlesque

Burlesque Botish neboli burlesky, jak se jim přezdívá, jsou známé dámské boty na vyšším podpatku, evokující pohádkové motivy zasněných dívek, anebo prostředí hospodyň či barových tanečnic z padesátých let minulého století. Svým způsobem je to tak trochu retro styl, ovšem velmi půvabný a okouzlující. Burlesku může žena obout červenou s rozkošnými puntíky, nebo tmavě modrou s bílým lemováním a s mašlí. Některé modely této obuvi odhalují i část prstů a zejména pohled na úzkou ženskou patu.

Odhalená pata

Je-li vidět kousek ženské narůžovělé paty, mnoho mužů touží po tom jít dál, boty vyzout a prohlédnout si, co se ukrývá pod patou, směrem k palci. Zajímá je, zda je chodidlo krásně vyklenuté tak, jak to mívají gymnastky, které chodidla dokonale propínají, aby co nejlépe daly vyniknout jejich kráse.

dámské střevíce

Napadlo vás někdy zamyslet se nad tím, proč muže tolik přitahují dámské boty s odhalenou patou? Odpověď můžeme najít i v samotném principu reflexní terapie, kterou se zabývá řada špičkových odborníků. Každý z nich by vám potvrdil, že reflexní masáž chodidel se zaměřuje na akupresurní body, související s tělesnými orgány, a přímo uprostřed paty se nachází bod, který stimuluje pohlavní orgány. Odhalená ženská pata je tedy jakýsi nepřímý přístup k ženské vagíně.