UrÄitÄ› také vÅ¡ichni milujete to krásné sluníÄko a prostÄ› víte, že máte ten pÄ›kný domeÄek a zahrádku a prostÄ› už se blíží to krásné léto, které prostÄ› úplnÄ› si chcete užívat naplno každým dnem. Protože když prostÄ› svítí to sluníÄko a venku je krásné vedro, tak nemusíte jet ani na žádnou dovolenou, protože takové sluníÄko vám dodá plnou energii a budete se cítit jako na dovolené. UrÄitÄ›, když prostÄ› ÄlovÄ›k má tu zahrádku, tak prostÄ› ráno, když vstanete a vidíte to sluníÄko, jak vám nádhernÄ› svítí do oken, a říkáte si, že to je opravdu nádhera, tak prostÄ› vás to láká a moc chcete jít ven.

Dům

Takže vždycky je urÄitÄ› krásné, nebo já to tak aspoň dÄ›lám, že si vezmu lehátko a prostÄ› jdu se po ránu natáhnout ven, vezmu si s sebou klidnÄ› i snídani, nÄ›jaký dobrý drink a prostÄ› opravdu jdu na to sluníÄko, protože venku je v létÄ› opravdu velice příjemnÄ›, a ten vzduch je prostÄ› pro nás potÅ™eba, a my jsme víc takový Äilejší, spokojenÄ›jší a máme pozitivní náladu. Od toho prostÄ› sluníÄko je a opravdu celé léto bychom mÄ›li se snažit trávit opravdu venku. Chápu samozÅ™ejmÄ›, když chodíte do práce, že prostÄ› to nejde, ale opravdu v tÄ›ch volných chvílích, když prostÄ› pÅ™ijdete domů z práce, tak opravdu jít ven na to sluníÄko a jít si zarelaxovat. Protože opravdu to vám dodá tolik energie a prostÄ› se budete cítit mnohem líp a budete i líp pÅ™ipraveni na druhý den do práce.

Žena

SamozÅ™ejmÄ›, nejkrásnÄ›jší to je hlavnÄ›, když máte dovolenou, protože víte, že nemusíte vůbec nic, nemusíte se stresovat, že jdete nÄ›kam do práce, a prostÄ› si opravdu budete užívat tÄ›ch letních mÄ›síců, tÅ™eba i na té vaší zahradÄ›, protože zahrádka je od toho, abychom si opravdu tam užívali taky, a ne pořád jenom na ní nÄ›co dÄ›lali a pracovali. Proto je prostÄ› dobré si to léto pořádnÄ› užít s tím sluníÄkem, protože jakmile je zima, tak už si zase to sluníÄka vůbec neužijeme. UrÄitÄ› každý má rád sluníÄko a kdo říká, že by sluníÄko rád nemÄ›l, tak to se opravdu moc ani nedÄ›je, protože pÅ™evážnÄ› vÅ¡ichni jsme rádi, když prostÄ› tu sluníÄko svítí a je krásné poÄasí.