Myslím si, že je opravdu hodně domácností, které využívají různé věci, které jsou praktické. A to například sáček se zipem. Ještě asi před půl rokem jsem vůbec netušila, že existuje nějaký sáček se zipem. Jenomže když jsem potom začala brigádně pracovat v papírnictví, tak jsme tam kromě papírů anebo různých kartonů či sešitů prodávali také různé izolepy nebo sponky a také sáčky se zipem a jiné sáčky. Chvíli jsem se na to koukala a přišlo mi to opravdu hodně praktické. Později jsem si uvědomila, že vlastně takové sáčky se zipem se mohu využívat opravdu kdykoliv a k čemukoliv. Samozřejmě také musíte dbát na to, co do toho sáčku se zipem 2pack dáte.

Sáčky jsou nutné.

Věřte mi, že do toho nemůžete zavřít nějaké malé zvíře. Třeba myš. Tohle by bylo týrání a samozřejmě by tohle také zároveň bylo protizákonné. Také bych si dala pozor na to, co bych tam uzavírala. Pokud třeba máte například nějaký opravdu veliký sáček se zipem, kam se vejdou například boty, tak hlavně dbejte na to, aby ty boty byly suché a čisté. Protože pokud do nějakého sáčku se zipem dáte vlhkou obuv nebo cokoliv horkého, jako například oblečení nebo hadry, tak samozřejmě že asi do dvou či tří měsíců vám to zplesniví, a tak extrémně zatuchne, že to bude takový zápach, že to těžko budete větrat. Já sama s tímhle mám zkušenost. Jenom já jsem tohle nezavinila.

Sáčků je mnoho.

To udělal můj přítel, který si balil oblečeni, když se ode mě stěhoval. On si dal vlhké boty do sáčku a zapomněl je u mě. Já jsem samozřejmě o tom vůbec nevěděla. Takže potom, když jsem šla vyklízet sklep, to bylo asi po měsíci a půl co přítel odešel, tak jsem si všimla nějakého zapařeného sáčku. Úplně se mi zvedal žaludek, protože když jsem se podívala zblízka, tak jsem už viděla, že se jedná o přítelovi vlhké boty, které jsou v zapařené v sáčku se zipem. Bylo to hrozné. Příteli jsem ten sáček tedy raději vzala, protože bydlel o dvě ulice dál. A on už mi řekl, že tohle nechce, ale já samozřejmě také ne. Tak jsem mu to nechala u dveří a šla jsem pryč. Dávejte si opravdu pozor, co do sáčku se zipem dáváte.