Luxusní dovolená nemusí být jenom synonymem pro dovolenou u moře, kde budete jenom na pláži anebo u bazénu ve vašem resortu. A i když je to určitě krásná podívaná a vy si z ni nesete určitě mnoho zážitků, čas od času je pěkné zavítat i k nám. Protože se přeci říká, že kdo nezná svoji vlastní zem jako boty, ve kterých chodí, nestojí za nic. A tak byste měli znát svoji zem a také tu sousedskou na Slovensku. Vždyť to není přeci tak dávno, kdy jsme byli jedna zem a nazývali jsme se bratry. Od té doby již uplynulo několik let, ale někteří se pořád považujeme za blízké. I vždyť naše krajiny jsou tak podobné. A kolik je krásných míst v České republice, tolik jich je i na Slovensku.

termální lázně

A kam si zajet za odpočinkem právě na Slovensku? Tak určitě za super výlet anebo i delší dovolenou určitě stojí Velký Meder na Slovensku. Je to unikátní místo, které leží v nádherné krajině. A čekají tam na vás opravdu nezapomenutelné zážitky. Toto město je velmi oblíbené zejména pro jeho lázeňskou historii a kulturu. Najdete zde nejteplejší termální pramen s mnoha ostatními. Tyto prameny můžete využít jednak relaxaci a k odpočinutí vašeho těla i znavené mysli. Ale také pro vodoléčbu, kdy se termální prameny využívají k léčbě pohybových, neurologických, ale i kožních problémů. A to s velkou účinností.

termální lázně

Ale k tomu je potřeba aspoň týdenní pobyt, kde se vám budou věnovat odborníci. A v neposlední řadě se termální voda z pramenů dá i pít. A jaké všechny pobyty se dají na penzionu Velký Meder objednat? Připravte se, že je jich opravdu mnoho a vy vždy vybírejte podle toho, co potřebujete vy. A jaké kritéria máte. Lázně velký meder vám mohou nabídnout až osm termálních bazénů, které využijte pro vaši maximální regeneraci. A po skvělém odpočinku si nezapomeňte odpočinout v penzionu. A to například v penzionu, který se jmenuje Heléné. Jsou velmi blízko lázní. A jsou skvěle vybaveny a v ceně služeb je snídaně a venkovní bazén. A ty jsou dělané ve formě samoobslužných bufetů. Máte na výběr z džusu, kávy, kakaa a mnoho druhů jídla. Lepší pokoje mají balkony a u hotelu je krásné venkovní posezení. Určitě to stojí za zážitek.