Také nemáte náladu stále uklízet a nebo se zabývat úklidem a tak podobně? Samozřejmě, že tohle nemusíte dělat, pokud si seženete nějakou firmu, která tohle udělá za vás. A slyšeli jste už někdy o firmě Modrý žralok? Pokud ne, zkuste se podívat na webové stránky modryzralok.czu, kde se dozvíte více informací o tom, jak si můžete objednat firmu, která za vás všechno uklidí. Podle mého názoru tohle je síle úklidu a náročnosti. Toto se hodí hlavně pro takové rodiny, které jsou třeba hodně časově vyčerpané a mají velice náročnou práci, takže si potom chtějí učit raději rodinu, než aby potom doma ještě se zabývali úklidem. Mnoho lidí mi ale dokola opakuje, že tohle je potom lenost, hlavně ženy v rodině. Absolutně nechápu, proč by jenom bylo na ženách, aby uklízely domov. Vždyť přece tohle mohou dělat i pánové a nebo se také mohou postarat děti.

Malý panelák.

Proto jsem si ale řekla, že by opravdu nebylo od věci, kdyby si žena objednala úklid domů. Jednoduše nějakou úklidovou službu. Jedná se i o úklid panelových domů. Já si myslím, že i úklid panelových domů Modryzralok.cz by se měl udělat opravdu pečlivě, protože pokud chcete mít spokojené zákazníky v nájmech, tak úklid panelových domů je taky velice zásadní. Já vždycky dbám na to, abych měla doma velice vždycky uklizeno.

Velké panelové domy.

A opravdu nemám ráda nepořádek, takže jsem si už také dvakrát objednala firmu, aby mi uklidili byt. Potom, když tohle zjistil můj šéf, tak si řekl, že by také nebylo od věci, kdyby i panelové domy byly perfektně uklizené. Opravdu není nic horšího, než když si vedete potom nové nájemce a oni potom vidí ten strašný nepořádek, který je na chodbě panelového domu. Já osobně bych se styděla takhle své nové zákazníky někam přivést, protože bych se bála, že mě potom budou pomlouvat. Takže od té doby, co vím o Modrém žraloku, tak bych ho nejraději využívala stále, záleží ale pouze na pronajímateli, jestli se rozhodne tohle všechno využívat.