Koupit Viagru na dobírku je jednoduché. Vyberete vhodný zdroj, zaplatíte ne zrovna nízkou částku a za pár dnů vám přepravní společnost doručí balíček třeba až před domovní dveře. V zásadě nemusíte vyvíjet téměř žádnou duševní ani fyzickou námahu. Balíček rozbalíte během jedné minuty a v průběhu druhé minuty již polykáte modrou tabletku a zapíjíte tekutinou.

usměvavá dívka

Takto si představujete řešení vašich problémů s erekcí? Takto to vnímáte jako přirozený postup? Vždyť tabletka nezná váš individuální život, neví, jaké příčiny vedly k tomu, že jste v takovém zoufalém stavu, a že nejste schopen udržet erekci, zatímco jiní muži ve vašem věku promilují volnou sobotu třeba pětkrát.

dívčí obličej

Vzchopte se, dokud je čas, a začněte řešit důvody, proč se vám erekce nedostavuje. Většinou za to může stres a nevhodný jídelníček.

Co s vámi udělá plastická strava – někteří léčitelé rádi používají termín „plastická strava“ k tomu, aby vyburcovali své pacienty k probuzení a uvědomění, že většina potravinářských výrobků jaksi není v pořádku. Možná vás napadá, že přece v tak krásném obalu nemůže být nic špatného, například co se týče sušenek, oplatek a kolových a dalších cukrem slazených nápojů. Na největších zdravotních problémech se podílí nedostatek vlákniny, řepný rafinovaný cukr, bílá pšeničná mouka s vysokým obsahem lepku a maso. Rozhlédněte se po obchodě s potravinami a zjistíte, jak velký objem produkce takových výrobků je tu zastoupen.

Chcete-li opravdu jít správnou cestou, navštěvujte častěji vegetariánské prodejny a restaurace a prodejny zdravé výživy. Je tam tolik velmi zdravých a také chutných surovin i pokrmů, že to osobu neznalou může velmi příjemně překvapit.

A co říci na závěr? Zaměřte se kromě jídla i na stres. Nedávejte mu žádnou šanci, aby si vás omotal kolem prstu, a všechny stresové situace likvidujte co nejdůsledněji. Nápomocný vám v tomto procesu bude Ženšen a další bylinky, přezdívané jako „adaptogeny“.