Jméno:
Heslo:
zapamatovat:
Táborská "ug legenda" Prasekor na Bandcampu!
Táborská "ug legenda" Prasekor na Bandcampu!

Přátelé,

 

ač jsem to nijak nekonzultoval s Vaškem (Fetusíkem), Michalem (Dufusem), ani Ráďou (Špádysem), rozhodl jsem se uploadovat veškeré nahrávky, které jsem měl doma v digitální podobě, našeho někdejšího, umělecky a historicky jedinečného táborského hudebního tělesa PRASEKOR [Prase-core] na Bandcamp, a to v rámci / na adrese mého (doposud nenaplněného) profilu věnovaného a pojmenovaného po mém hibernovaném projektu zvoucím se Downloading Porn.

 

 

Důvodů bylo několik - věřím, že především nám samotným, ale nejenom nám, udělá radost si něco z dob minulých poslechnout, a pro nezasvěcená to budiž představením toho, co jsme tehdy "uvařili" ve zkušebně v Klokotech. Zároveň toto beru jako jedinečnou možnost archivace nahraného (graboval jsem z původních pálených CD-R, které jsem při úklidu objevil v krabici pod postelí). A v neposlední řadě - už tu dlouho nebylo nějaká novinka, ne?

 

Každou samostatnou nahrávku, kterou disponuji, a kterou jsem nahrál na BC, jsem opatřil tzv. open-source přebalem v rámci licence Wikimedia Commons a očekávám tím primárně vyhnutí se problémům s copyrightem. Časem rád současné covery vyměním za skutečné (až najdu čas je naskenovat) - zde budu potřebovat výpomoc Vaška, který jich má dozajista mnohem víc, a to ke zřejmě většině nahrávek (zbytek ponechám v současné podobě). Snažil jsem se sladit profil do unifikované podoby a vycházel ze skutečného umění - proto byly zvoleny kresby profesionálů z 16. až 20. století.

 

Věřím, že všichni spoluautoři hluku budou souhlasit i s možností neomezeného downloadu naší produkce rámci BC free licence, čistě v duchu DIY. Samosebou uvědomím, minimálně e-mailem, všechny zúčastněné o výše uvedeném. Zároveň provedu drobnou osvětu o existenci a naplnění profilu na sociálních sítích.

 

Post scriptum: další aktualizace, úpravy a doplnění pod štítkem "Prasekor" budou dle časových a technických možností probíhat průběžně v čase - vždy vás včas upozorním novinkou zde na TBRCZ.

 

Tedy vzpomínkám vstříc a volume doprava! Turban.

 

[prasekor.bandcamp.com]

vložil: trbn | 28.10 2012 | komentářů: 53 | zobrazeno: 8823x
Tisk
Komentáře
4 #3 trbn
dne říjen 28 2012 22:54:45
jen to sem klidne napis, rad bych, aby se tu objevila maximalni diskuze s co nejvice detaily, od toho tu ten prostor je. jestli muzes, tak ten puvodni prispevek napis znovu a nic nemaz, ja to pak po case az toho bude vicero zakomponuju primo na ten bandcamp jako prilohy k tem nahravkam...
6 #2 Fetusik
dne říjen 28 2012 22:18:21
původně jsem se tu rozepsal o některých těch uveřejněných věcech,ale pak jsem to smazal - myslim že bude lépe, když se v tom ten, kdo bude chtít, zorientuje sám a ostatní ať jsou i všech podrobností milosrdně ušetřeni :)) Ponechávám akorát vřelé poděkování Turbovi, že si s tim dal tu práci a na ten bandcamp to švihnul. ;)
6 #1 Fetusik
dne říjen 28 2012 20:36:01
Hej,tak tohle je absolutní hřeb dnešního,jinak dosud nudného večera :) nečekané, příjemné překvapení. musim to teď celé poslechnout, zavzpomínat... a pak zkusim vyhrabat nějaké ty covery - i když tyhle jsou každopádně zdařilejší-pravé umění k pravému umění,no ne? :)
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tento článek se zatím nikomu nelíbí

Pro hodnocení se musíte přihlásit.
Zobrazit odkazy ke sdílení
Krátký odkaz:


Celý odkaz:


html odkaz: