Jméno:
Heslo:
zapamatovat:
SpermSwamp - Scrap Par la Porn
SpermSwamp - Scrap Par la Porn

Nejsem si jistý, jestli v roce 1947 přistáli nějací ti emzáci v Roswellu (kromě doktora Zoidberga, pochopitelně), ale zcela přesně vím, že pár desítek let na to přistála mimozemská loď v Kanadě, někde poblíž Quebecu. A zanechala zde jednoho člena posádky, jménem B3-N0:1T, který dostal za úkol, krom klasického testování lidstva análními sondami, taky oplodnit všechny ženy světa svou mutační DNA a vůbec celý svět obalit modře fosforeskujícím semenem, kterého letos vyprodukoval druhou plnohodnotnou nálož.

 

Představovat cyber & gore nadšencům SpermSwamp je předpokládám úplně zbytečné. Kdo by neznal fošnu Extreme Cream, nebo třeba splitko s Plasma a Radicalis Amputacio. No, a protože se letos Benoit vrátil s druhým full albem Scrap Par la Porn, pojďme mrknout, jestli je to zase tak úchylné, jako to vždy bylo…

 

Je! A jak! Maestro neuhnul ani o píď z cesty, nastolené předchozími nahrávkami, takže opět očekávejte brutálně chaotickou změť úderů bicího automatu, kytaru zdeformovanou kopou efektů a zmítající se směsici vokálů, prohnaných ještě větší hromadou efektů. Je neskutečné poslouchat, jak v každém songu zní kytara úplně jinak – jednou jako black metalová vichřice, podruhé čistě v rámci cyber gore zmutování a jinde zase skoro thrashově. Stejně tak bicí nefičí monotónně v jedné lajně, dočkáme se i nejrůznějších ozvláštnění, ruchů a pazvuků, které tomu dodávají patřičné grády. (Mým jasným favoritem v tomto ohledu je sedmička La Semi-Craquante aux Milles Merveilles s automatem vyťukávajícím rytmus do kravských zvonců a starých kastrolů.)A k tomu nezbytná, někdy zbytečně dlouhá a kurevsky nudná, jindy zase perfektně padnoucí intra. A to celé dohromady vytváří bordelózní zvukovou stěnu, která se svíjí v křečích a mlátí s vámi o zem, až vám z toho jde hlava kolem. Když ale do těch sonických vývrhů proniknete hlouběji, tak zjistíte, že všechny jednotlivosti mají v onom chaosu své přesně dané místo a tím pádem je to chaos chtěný a ne pouze vzniklý nějakým neumětelstvím. Ale to není nic nového, takhle to bylo u SpermSwamp vždycky. A tím pádem, kdo může předchozí nahrávky, osloví ho i Scrap Par la Porn, kdo je nemůže vystát, nebude spokojen ani tentokrát.

 

O obalu nemá asi cenu mluvit, myslím, že stačí mrknout na titulní cover, aby bylo jasno, že úchylnostem z Extreme Cream je opět učiněno zadost, takže pár pozemšťanek, pár mimozemských šulinů a hektolitry namodralého semene.

 

Při hodnocení jsem musel jít s body o trošku níže z toho důvodu, že už mě SpermSwamp nemají šanci tak šokovat, jako kdysi. Což ale nic nemění na tom, že je to pořád poctivá porce magorácké perverze pouze pro otrlé.

 

Now the Earth belong to us… HA HA HA

 

7/10

 

Haboš

 

Interpret: SpermSwamp

Název titulu: Scrap Par la Porn

Rok vydání: 2016

Vydavatel: Bizarre Leprous Production

Formát nosiče: CD 

Hrací doba: 37:40

Počet skladeb: 18

Země původu: Kanada (Québec)

Web: https://www.facebook.com/Spermswamp/?fref=ts

https://bizarreleprousproduction.bandcamp.com/album/scrap-par-la-porn

vložil: Habosh | 27.12 2016 | komentářů: 0 | zobrazeno: 1053x
Tisk
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tento článek se líbí uživateli:
Grinch
Pro hodnocení se musíte přihlásit.
Zobrazit odkazy ke sdílení
Krátký odkaz:


Celý odkaz:


html odkaz: