Tubera.cz - Novinky: Septic Autopsy - Cadaveric Malignancy
Jméno:
Heslo:
zapamatovat:
Septic Autopsy - Cadaveric Malignancy
Septic Autopsy - Cadaveric Malignancy

Je to asi rok a čtvrt, co jsem v recenzi na trojici latinskoamerických patho-gore nahrávek popisoval i album Spontaneous Emanation of Rotting Smell Through Necropsy Process maxického one man projektu Septic Autopsy z roku 2016 (přečíst si ji můžete tady). A v poslední listopadový den loňského roku vyšla SA tahle nová fošna s ne tolik složitým názvem Cadaveric Malignancy, pod kterou se tentokrát podepsali naši Bizarre Leprous.

 

Nejdřív by se asi slušelo říct, že mě k tomuto přerušení mého déletrvajícího recenzetského ticha přinutila recka na tohle album v jednom raději nejmenovaném, leč velmi populárním tuzemském plátku. A to vůbec ne proto, že se mu moc chvály nedostalo. Ale proto, že autor recenze byl z tohohle projektu neúnavného maniaka Shittera očividně bezradný - jak už to tak bývá, když dostanete za úkol napsat cosi o sub-žánru, o kterém nemáte evidentně ani páru, což je podle mě zrovna u tak specifické škatule, jako patho-gore grind a epigonství Lymphatic Phlegm poměrně zásadní k pochopení toho, proč nahrávka zní, tak jak zní. No ale nic, nebudu se v tom dál vrtat a raději už vám sdělím něco o nahrávce samotné.

 


Už u Spontaneous Emanation… jsem napsal: „V Septic Autopsy pak dal Shitter průchod své lásce k výše zmíněným Lymphatic Phlegm. A to tím, že vytvořil de facto identickou kopii brazilského dua. Kopii, která v podstatě nepřináší vůbec nic svého, ale která je tak dotažená k dokonalosti a zní tak zabijácky, že ten nedostatek originality roztrhá během milisekundy na krvavé cáry.“ No a tím bych mohl vlastně celou recenzi ukončit a jít si místo ťukání do klávesnice lehnout. Takže už doplním jen tolik, že tentokrát Carlos na album nasekal dohromady dvacet fláků, z toho poslední je cover Infernal Disgust od Exulceration, spoustu náladotvorných NEKRomantických inter a že i obal je zase parádní a graficky dotažený a byť nálepku patho určitě nezapře, nemusíte se bát pixelovatých momentek z márnice…

 

Slyšel jsem názory, že Cadaveric Malignancy disponuje horším zvukem, než předešlé album. K tomu můžu říct jediné -  porovnává snad kurva někdo z vás zvuk na jednotlivých albech Lymphatic Phlegm? Ne, je to prostě kult od A do Z a nikoho by ani nenapadlo se v tom šťourat, tak proč se vrtat do zvuku jejich nejlepších následovníků, jakými  Septic Autopsy bez diskuzí jsou?!

 

Za mě opět téměř maximální spokojenost, a pokud si mé ucho žádá mrtvolně zapáchající nálože krásně umělohmotných automatických bicí, blackově lazených kytar a tubusem pokrocených vokálů, dostane se mu jich i tentokrát od Septic Autopsy v míře pravdě vrchovaté.9/10


Haboš

 

Interpret: Septic Autopsy

Název titulu: Cadaveric Malignancy

Rok vydání: 2017

Vydavatel: Bizarre Leprous Pruduction

Formát nosiče: CD

Hrací doba: 30:50

Počet skladeb: 20

Země původu: Mexiko

Web: https://www.facebook.com/SepticAutopsy/?fref=ts

vložil: Habosh | 1.3 2018 | komentářů: 0 | zobrazeno: 660x
Tisk
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tento článek se zatím nikomu nelíbí

Pro hodnocení se musíte přihlásit.
Zobrazit odkazy ke sdílení
Krátký odkaz:


Celý odkaz:


html odkaz: