Tubera.cz - Novinky: Kaviar Kavalier - Die Urinal Therapie 7palcové EP
Jméno:
Heslo:
zapamatovat:
Kaviar Kavalier - Die Urinal Therapie 7palcové EP
Kaviar Kavalier - Die Urinal Therapie 7palcové EP

Jak se již stalo mým (špatným) zvykem, s omluvou za zpoždění vyvěšuji text recenze na (naštěstí) doposud nejčerstvější materiál s rukopisem Kaviar Kavalier, a to 7” EP poměrně úchylně pojmenované jako Urinální terapie.

Stranu A okupuje skladba nová, titulní. Sladké synthplochy doplněné bicími a kytarou zcela neomylně navodí tu tradičně perverzní náladu - snad jen škoda, že píseň čítá pouhé tři minuty.

Strana druhá je prostorem pro Jámu pekel. Skutečně, jedná se o šlágr Mistrova kladiva, ovšem bez výpomoci inlaye a v něm obsažených informací bych ji byl identifikoval až v pasáži refrénové. Tak k nepoznání byla obměněna. Vskutku z gruntu. Zvyknout si budete muset na německý vokál umožňující však novou textovou linku a především na vycizelovanou gradaci směrem k závěru songu - však poslechněte si sami.

Ač se na výše rozebíraném épéčku nachází jen jedna stopa na každé straně, tak i ty pouhé dvě skladby značí, že Kaviar Kavalier rozhodně dech neztrácí, ba naopak - tušený návrat k aspektům doby Klinik (rozdíl oproti sladkobolným zpěvům nahrávky Bukkake Express) otevírá prostor k tušení věcí budoucích. A navíc opět ta temné strany lidství pudící němčina - jak příznačně padnoucí! To vše zabaleno do graficky jak jinak než vynikajícího závoje aury jménem Štorm.

Ve světle tento týden taktéž uveřejněné recenze na nový sedmipalec Master’s Hammer bude tento text vypadat jako doplněk a utvrzení totální redakční adorace Necrorukopisu, ale nedejte tomu 90% když je to tak dobré!

9/10

Turban

Interpret: Kaviar Kavalier
Název titulu: Die urinal Therapie
Rok vydání: 2011
Vydavatel: Necroterror Records
Formát nosiče: 7’’ EP
Hrací doba: cca 10 min.
Počet skladeb: 2
Země původu: ČR
Web: myspace.com/kaviarkavaliermusic

vložil: trbn | 27.10 2012 | komentářů: 2 | zobrazeno: 1585x
Tisk
Komentáře
4 #2 trbn
dne říjen 27 2012 19:18:21
zajimave, jak se nam sesly dve nahravky s "gastromotivem" na titulce :)
4 #1 trbn
dne říjen 27 2012 17:41:20
tak, dalsi majstrstyk z gummistudia online!
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tento článek se zatím nikomu nelíbí

Pro hodnocení se musíte přihlásit.
Zobrazit odkazy ke sdílení
Krátký odkaz:


Celý odkaz:


html odkaz: