Jméno:
Heslo:
zapamatovat:
Infekce žije a chce se rozrůstat!
Infekce žije a chce se rozrůstat!

Pokud sem občas ze zvědavosti zabloudíte, jestli se tu neobjevilo něco nového a (snad s lítostí :D ) zjišťujete, že tomu tak není, mohli byste si myslet, že už jsme to úplně zabalili a web funguje jen ze setrvačnosti, dokud nedojede hosting na webu do konečné fáze... Ale není to tak!

Sice na to teď víceméně všichni ze staré party kašleme, protože jsme zavaleni jak rodinnými, tak pracovními povinnostmi, ale protože si myslíme, že by bylo škoda nechat to tu úplně chcípnout, tak se pokusíme přeci jen sem tam něco sem sepsat - třeba já plánuju několik rozhovorů a pokud nejvyšší astrálové dají, tak i pár recenzí. Ale protože jsme opravdu vytížení a k tomu líní jako prasata, což je opravdu letální kombinace, hodila by se nám do týmu nějaká čerstvá krev! Takže pokud se věnujete deathu, grindu, gore a dalším extrémním žánrům, nemáte větší než malé problémy s jazykem českým a jeho gramatikou a jste schopní sem tam něco, co má hlavu a patu, sepsat, ozvěte se nám! Rádi vám sem vaše příspěvky vyvěsíme! 

V případě zájmu mě kontaktujte na mailu Dr.obnoxious@seznam.cz nebo přes Fb a doladíme detaily, nebo zodpovím případné dotazy.

Konec hlášení, díky za pozornost!
Za TUBERA crew Haboš

vložil: Habosh | 8.2 2018 | komentářů: 0 | zobrazeno: 669x
Tisk
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tento článek se zatím nikomu nelíbí

Pro hodnocení se musíte přihlásit.
Zobrazit odkazy ke sdílení
Krátký odkaz:


Celý odkaz:


html odkaz: