Jméno:
Heslo:
zapamatovat:
Profil uživatele pro Habosh
Avatar uživatele Uživatelské jméno Habosh
Pozice uživatele Administrátor
Datum registrace leden 31 2012 18:29:38
Poslední přihlášení červen 13 2018 21:48:20
Kontaktní informace
Skype habosh67
Web: Navštívit
Osobní informace
Aktuální poslechový TOP5
1. místo: Butcher M.D. / Distrophy split
2. místo: L.R.O.S. - Altar Pigs...
3. místo: S.M.E.S. - Gore Potion no.9
4. místo: C.U.M. - Necronicle Continues vol. II
5. místo: Lymphatic Gore Decomposition - Genital Impetigo
Uživatelské skupiny
-
Posledních 5přidaných komentářů
No, tady je dobře přethrashováno! :D Murder Inc. mě naživo na Vláďově masakru docela bavili, stejně jako mě naživo baví většina thrashovek, ovšem doma mi při poslechu u většiny kapel něco chybí, takže pomyslnou bitvu o nejlepší thrash nové vlny u nás pořád vyhrávají Exoška, Leháro a Káři.
Dovolil jsem si ve slajdru i v samotné recenzi opravit tu rybinu. Pokud jsi to tam teda neměl schválně s tím, že je to fakt děsně tvrdá thrash rybyna... ;) :D
Nutno dodat, že těch pátků, co jsem Grinchovi vrazil tohle CD do ruky, uplynulo docela dost (dával jsem mu ho tuším na Fekálce). Ale jsem rád, že jsem CD, které mi původně k recenzi věnoval Rowdies (Maximed), dal někomu, kdo ho dokázal ocenit. Mě totiž Hellyum moc nesedli. Bez debat PÁNI muzikanti totiž ukuchtili nahrávku, která je na mě až moc kudrlinkovatá a složitá, na úkor drajvu a agrese, prostě na mě zbytečně velké umění (stejně jako třeba Perfecitizen). Takže nechť mě Otyn, Menša a 10 omluví, jdu si pustit něco od Menometrorrhagia... ;)
Co song, to jiná firma, hm... :D
Nejsem bůhví jaký hltoun brutal s(a)lámování, ale nejlepší kapelou toho večera jednoznačně Korpse, jak nasazením, tak zvukem... A zpěvák je neskutečný chrlič! Spasm a Fleshless shodně druhé místo, obě kapely klasicky parádní sety, ale pan zvukař jim moc nepomohl. Dehumanization zbytečně moc hip hop core a ani ta osmistrunná kytara tomu nepomohla a Doupov jsem asi nepochopil. A další ročník bude zase takřka komplet death metalový, však sestava je jasná už teď - Felisha, Deep Throat, Mean Messiah, Tortharry, Fleshless, Epicardiectomy a jako hlavní tahoun ruští brutalisti Katalepsy - [url]https://www.facebook.com/events/1203665639695262/[/url] .
Posledních 5přidaných článků
Diligence - Abundance in Exertion
Antitrend Open Air Fest vol. 14
První song grindové úderky Insistent
Deep Dirty - Brutal Silence
Gruesome Stuff Relish - Cannibalized!
Líbí se mi
x
x
x
x
x
x