Jméno:
Heslo:
zapamatovat:
Dr(o)))ned Artworks – obaly od Fetusíka
Dr(o)))ned Artworks – obaly od Fetusíka

Jelikož jsem už asi rok nenapsal žádný příspěvek, jistě mám největší právo přihřívat si tu vlastní polívčičku a bez váhání do toho jdu:


Otevírám "e-shop" hotových metalových obrázků! (Na covery, do bookletů...)

 

Jak možná někteří čtenáři Tubery vědí, jsem především na ten dooooom (sludge, stoner, psychedelic...), takže hlavně jsou tam věci laděné v tomhle směru, ale leccos může být stejně tak použito třeba pro černošské reggae nebo gypsy world music (humour).

 

Ceny se pohybují kolem pekelně přívětivých 66.6 USD, ale jelikož jakožto velký příznivec práv různých utlačovaných menšin podporuju obézní queer komunitu, platí pro čtenáře Tubery navíc ještě exkluzivní sleva 15 % – stačí mě v komunikaci oslovit jako Fetusíka.

 

Obal alba (eventuálně demáče) tak pořídíte zhruba za cenu jednoho měsíčního nájmu zkušebny a já tvrdím, že malá investice do toho, aby mělo vaše hudební snažení taky trochu vizuální fazónku, která zaujme, se rozhodně vyplatí (věnovat desítky nebo stovky hodin pilování muziky, pak dát tisíce za studio a kdovíco dalšího a výsledek nakonec pohřbít pod žádným nebo nezáživným obalem, aby se v závěru ušetřil litr nebo patnáct set, je kontraproduktivní – rozuměj: píčovina).

 

Ilustrace na zakázku taky možné, ačkoli ne každému jsem schopen vyhovět – jsem nadšenec-amatér, nikoli zevrubně vzdělaný grafik-profík.

 

Layout obalu a bookletu (vsazení loga a textů, příprava k potisku cd) vám může následně za výbornou cenu udělat redakční kolega Halbi, zkušený z Bizzare Leprous Production.

 

Všechny tedy srdečně zvu na svou stránku – aspoň podívat se, co jsem v poslední době upekl, když jsem teda zrovna nepřispíval sem.

 

http://www.droned.eu/

 

 

Fetusík

Fb: https://www.facebook.com/Droned-Artworks-294113160943281/ 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100013080004389

Mail: droned@email.cz
 

P. S.: Stránka je v angličtině, jelikož v Čechách je "doomový trh" celkem úzký.

vložil: Fetusik | 15.8 2016 | komentářů: 1 | zobrazeno: 1576x
Tisk
Komentáře
6 #1 Fetusik
dne duben 01 2017 07:30:18
Kdo se bude v dubnu nebo květnu vyskytovat v centru Prahy, může zajít omrknout fetusíky ;) bude nejmíň 40 obrazů, i pár hodně velikých, takže dohromady potvor pěkná řádka... Vřele zvu! http://www.guzk.e...04-v-18-h/
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tento článek se zatím nikomu nelíbí

Pro hodnocení se musíte přihlásit.
Zobrazit odkazy ke sdílení
Krátký odkaz:


Celý odkaz:


html odkaz: